03-6129237

פרויקטים כלכליים

פתרונות כלכליים ופיננסיים ממוקדים לעסקים

חברת סטרשנוב קלדרון מלווה קרוב לשני עשורים עסקים בתהליכי גדילה בהצלחה ובמיומנות רבה.

הודות לידע ולכלים שרכשנו במרוצת השנים במסגרת ניהול הכספים שאנו מבצעים עבור לקוחותינו במגוון רחב מאוד של ענפי המשק, יש לנו את היכולת לספק לעסק שלך פתרונות נקודתיים מתוך עולם תוכן זה ללא התחיבות לשירות מתמשך.

העולם המקצועי שלנו מבוסס על ידע וניסיון. כפי שאדריכל בשנת עבודתו הראשונה אינו דומה ביכולותיו לאדריכל בשנת עבודתו ה-20, כך גם מנהל כספים. 

אנחנו בסטרשנוב קלדרון מלווים מזה קרוב ל 20 שנים מאות עסקים ואוצרים ידע שלא יסולא בפז כיצד לספק פתרונות למגוון הדילמות והאתגרים הכלכליים והפיננסיים שאיתם מתמודדים בעלי העסקים. לא כי אנחנו גאונים, אלא כי נתקלנו בסיטואציות רבות ולמדנו לאורך השנים מה עסקים צריכים. הפתרונות הנקודתיים נועדו להנגיש לך את מיטב הידע שלנו בהתאמה מדויקת לצורך שלך בפרויקט קצר וממוקד.

נשמח לבנות עבורכם את התשתית לניהול כלכלי נכון שמוביל להצלחה.

לפרטים נוספים צרו עימנו קשר

פתרונות פיננסים

מגוון רחב של פתרונות פיננסים נקודתיים לבעלי עסקים
hierarchy-business-pyramid-organization-company
ניתוח ממוקד

ניתוח ממוקד של מבנה האשראי של העסק מבחינת היקף מקורות המימון על סוגיהם השונים, מבנה תמהיל האשראי והאופן שבו מנוהל תזרים המזומנים של העסק - גיבוש תמהיל אשראי מומלץ בהתאמה לכושר ההחזר של החברה ובמינימום הוצאות מימון.

knowledge-idea-thinking-creative-brain
ניהול הון חוזר יעיל של החברה

ניתוח מבנה ההון החוזר ועמידה על הנקודות בהם ישנה זליגה היוצרת חוסר בתזרים המזומנים הטעונת שיפור. בניית כלים לשימור ובקרה על גבייה וסיכוני לקוח, יעילות המלאי, מיצוי נכון של אשראי הספקים.

product-production-package-packaging
בניית תקציב ובקרה תקציבית

תוכנית עבודה כלכלית מבוססת מדדי ביצוע ברורים ומעשיים. יצירת מסגרת שליטה המהווה בסיס השוואתי לתוצאות בפועל. שירותים אלו מאפשרים איתור בעיות בזמן אמת וטיפול בהן.

hierarchy-business-pyramid-organization-company
ניתוח עלויות והתייעלות בהוצאות

בדיקת סבירות ההוצאות ביחס למחזור הפעילות ולמקובל באותו ענף ממיטב ניסיוננו, זיהוי נקודות חולשה ומוקדים לשיפור והתייעלות בהוצאות.

knowledge-idea-thinking-creative-brain
תמחיר

ניתוח תמחיר המוצרים והשירותים בהתבסס על ניתוח התהליכים שהמוצר/שירות עובר ובניית מודלים מתאימים למעקב ועדכון מתמיד של תמחיר התקן מול העלות בפועל.

product-production-package-packaging
בניית דוחות ניהוליים ותומכי החלטות

גיבוש סט דוחות ניהול, בקרה ושליטה כלכלית ופיננסית להנהלת החברה על מנת להבטיח התמצאות, שליטה ויכולת קבלת החלטות מהירה לגבי שינויים והתאמות הנדרשים במציאות משתנה. בין הדוחות ניתן למצוא: תקציב מול ביצוע, ניתוחי רווחיות כללית/ מרכזי רווח/ קו מוצרים/ לקוח, ניתוחי מכירות, תפוקות ומדדי ביצוע עובדים, יעילות מלאי, מעקב הון חוזר ויחסים פיננסיים לבחינת איתנות ועוד...

hierarchy-business-pyramid-organization-company
בניית נהלי עבודה

נהלי עבודה המשמשים לדיווח ותיעוד נתונים בארגון הינם הבסיס ליכולת העתידית של המערכת הכספית להפיק דוחות ניהוליים ותומכי החלטות.

knowledge-idea-thinking-creative-brain
אפיון מדדי ביצוע לפעילות

שיפור התפוקות ופריון העבודה באמצעות איתור מדדי ביצוע המאפשרים לעובד לשפר את ביצועיו ולמעסיק לגבש במידת הצורך תוכניות לשיפור המוטיבציה של העובדים בין היתר על ידי מתן בונוסים.

product-production-package-packaging
ייעוץ כלכלי שוטף/ נקודתי להנהלת החברה

ייעוץ שוטף או נקודתי על פי צורך, בכל החלטה בעלת היבטים כלכליים ומסחריים.

למי מתאים השירות שלנו?

עסקים בעלי מחזור של 5 מיליון ש"ח .
מנכ"לים ובעלים של חברות המרגישים צורך בגורם חיצוני לבחינת מנגנונים קיימים.
חברות אשר בהם המנכ"ל/בעלים מוטרד בשוטף מניהול הכספים היומיומי.
לחברות עם סמנכ"ל כספים אשר נדרש לסיוע וכיסוי נושאים מקצועיים שלא מגיע אליהם. 

יש לכם שאלה?

מלאו את הפרטים נציג יחזור אליכם בהקדם.
לייעוץ חינם